• Замовити дзвінок

 • Бюджетний ремонт квартири

  Економ ремонт в новобудові можна досягти при правильному прийманні квартири від забудовника (як це робити читайте нижче). Не поспішайте підписувати акт приймання квартири без належної перевірки. Адже недоліки, виявлені до підписання акта, є проблемами забудовника. Після підписання – це вже ваші проблеми, які часом виливаються в солідні суми. І якщо ви поспішили опанувати довгоочікуваними ключами, то, на жаль, бюджетний ремонт квартири в новобудові буде зробити не так просто.

  скільки коштує бюджетний ремонт в новобудові

  скільки коштує бюджетний ремонт в новобудові

  Замовте безкоштовний замір на зручний для вас час. Бюджетний ремонт в новобудові.

  Але не все так погано. Адже ми професіонали своєї справи. І ми вам з радістю допоможемо. До того ж ми любимо свою роботу. Ремонт в новобудові недорого і якісно – наш девіз. Ось уже понад 15 років ми успішно надаємо дані послуги в Києві і передмісті.

  Пропонуємо ремонт квартир в новобудовах недорого. Вартість від 3000 грн / м2.

  як зробити бюджетний ремонт в новобудові

  як зробити бюджетний ремонт в новобудові

  Корисні поради з приймання квартири в новобудові

  Вхідні двері повинні бути міцно закріплені в дверному отворі за допомогою спеціальних анкерів. Шов між дверною коробкою і отвором повинен бути запіненим за допомогою монтажної піни. Двері повинні легко відкриватися і закриватися без всяких скрипів і заїдань. Двері, як і сама дверна коробка повинні бути в рівні. Відхилення від вертикалі і горизонталі не повинно перевищувати 1,5 мм на 1 метр. Якщо у вас під рукою немає рівня, його можна легко перевірити за допомогою самих дверей. Відкриваємо двері повністю і відпускаємо. Двері повинні залишитися в тому ж положенні, в якому ви їх залишили. Вони не повинні закриватися. Таким же чином робимо ще три контрольних заміри. Ставимо двері в майже закритому положенні, потім посередині – між майже закритим положенням і повністю відкритим. У кожному з трьох положень двері не повинні закриватися або відкриватися після того, як ви їх відпустите. Це буде вказувати на те, що монтаж дверей виконаний правильно. Матеріал дверей повинен відповідати тому, який зазначений в договорі між вами і забудовником. Замок і ручка дверей повинні працювати справно. Дверне полотно не повинно доторкатися підлоги при відкритті та закритті.

  бюджетний ремонт новобудови до усадки будинку

  бюджетний ремонт новобудови до усадки будинку

  Навіть якщо робити мінімальний ремонт в новобудові вхідні двері, як правило, змінюють. Раджу все-таки зробити цю перевірку. Так як заміна дверей відбувається майже, що в самому кінці ремонту. І вам нею доведеться користуватися. До того ж вона повинна нести своє пряме призначення. Адже в процесі ремонту у вас в квартирі буде знаходитися матеріал і інструменти майстрів.

  Ну а якщо ви будете робити найдешевший ремонт в новобудові, тоді можливо ви і зовсім не будете їх міняти. Тоді варто підійти до цього питання з повною відповідальністю. До речі, коли роблять соціальний ремонт в новобудові двері завжди залишаються від забудовника. В такому випадку, монтажну піну краще видалити і перезадути нову і якісну. Справа в тому, що забудовник часто використовує найдешевшу піну. Тому краще не скупитися і витратити від 100 до 200 гривень. Природно дана рекомендація актуальна якщо дверні відкоси не були зроблені забудовником. Сума грошей витрачена на піну не сильно вплине навіть на найбільш бюджетний ремонт в новобудові. Але при цьому ви виграєте на теплоізоляції і шумоізоляції.

         Більше рекомендацій читайте в наступному розділі сайту.

  Дивіться ціни на бюджетний ремонт однокімнатної квартири в новобудові