Цікавить скільки коштує ремонт квартири в новобудові?

Після штробления стін і стель при установці нових комунікацій виникає необхідність у відновленні зруйнованих поверхонь. Пропонуємо послуги закладення штроб гіпсовою або цементною штукатуркою.

Штроби електропроводки

Заміна старої електропроводки на нову тягне за собою деякі руйнування як стін так і стель. Електрик руйнує стіни і укладає в них дроти. Його завдання полягає в тому, щоб зафіксувати електрощит, розподільні коробки, розетки і вимикачі. Провід електрик фіксує лише частково, щоб уникнути випадання їх з борозен. На цьому його робота закінчується. Після електромонтажних послуг, ви можете звернутися до нас, замовивши закладення штроб штукатуркою.

Закладення сантехнічних штроб

Після розведення сантехнічних труб виникає та ж історія. Тільки при роботі в ванній ми використовуємо або плитковий клей, або штукатурку на цементній основі, оскільки ці матеріали не вбирають в себе вологу. Ми пропонуємо свої закладення штробпослуги з відновлення стін після монтажу всіх комунікацій. Причому замазання штроб ви можете замовити у нас як окремо від капітального ремонту або косметичного ремонту, так і тільки ці спеціалізовані послуги.

Як ми робимо закладення штроб

Очищуємо борозну від пилу, каменів і іншого сміття. Потім наносимо грунтовку глибокого проникнення. І приступаємо до заповнення порожнин штукатуркою.

Скільки коштує закладення штроб

Штроби в стіні от 40 грн. пог. м.
Штроби на стелі от 50 грн. пог. м.
Сантехнічні штроби от 60 грн. пог. м.
Штроби кондиціонера ціна договірна

Ми закладаємо штроби як в бетонній стіні, так і в цегляній, і навіть в гіпсокартоні. При необхідності використовуємо алебастр, який необхідний лише для миттєвого фіксування електроточки. В інших випадках використовуємо шпаклівку. Докладні розцінки і кошторис на дані роботи ви можете дізнатися по телефону, або пишіть в вайбер.