• Замовити дзвінок

 • Закладення штроб

  Цікавить скільки коштує ремонт квартири в новобудові?

  Після штробления стін і стель при установці нових комунікацій виникає необхідність у відновленні зруйнованих поверхонь. Пропонуємо послуги закладення штроб гіпсовою або цементною штукатуркою.

  Штроби електропроводки

  Заміна старої електропроводки на нову тягне за собою деякі руйнування як стін так і стель. Електрик руйнує стіни і укладає в них дроти. Його завдання полягає в тому, щоб зафіксувати електрощит, розподільні коробки, розетки і вимикачі. Провід електрик фіксує лише частково, щоб уникнути випадання їх з борозен. На цьому його робота закінчується. Після електромонтажних послуг, ви можете звернутися до нас, замовивши закладення штроб штукатуркою.

  Закладення сантехнічних штроб

  Після розведення сантехнічних труб виникає та ж історія. Тільки при роботі в ванній ми використовуємо або плитковий клей, або штукатурку на цементній основі, оскільки ці матеріали не вбирають в себе вологу. Ми пропонуємо свої закладення штробпослуги з відновлення стін після монтажу всіх комунікацій. Причому замазання штроб ви можете замовити у нас як окремо від капітального ремонту або косметичного ремонту, так і тільки ці спеціалізовані послуги.

  Як ми робимо закладення штроб

  Очищуємо борозну від пилу, каменів і іншого сміття. Потім наносимо грунтовку глибокого проникнення. І приступаємо до заповнення порожнин штукатуркою.

  Скільки коштує закладення штроб

  Штроби в стіні от 40 грн. пог. м.
  Штроби на стелі от 50 грн. пог. м.
  Сантехнічні штроби от 60 грн. пог. м.
  Штроби кондиціонера ціна договірна

  Ми закладаємо штроби як в бетонній стіні, так і в цегляній, і навіть в гіпсокартоні. При необхідності використовуємо алебастр, який необхідний лише для миттєвого фіксування електроточки. В інших випадках використовуємо шпаклівку. Докладні розцінки і кошторис на дані роботи ви можете дізнатися по телефону, або пишіть в вайбер.