ремонт квартир у вишневому

ремонт квартир у вишневому

Якісний ремонт квартир в новобудовах і хрущовках

Ціна ремонту квартири за м2 по підлозі – від 2500 грн

Пропонуємо вашій увазі професійний ремонт квартир у Вишневому, Крюковщині і Боярці. Робимо ремонти на різний смак і бюджет. Якщо вам потрібно зробити ремонт квартир новобудова Вишневе тоді ви за адресою. У новобудові, як правило, забудовник продає вам “голі” стіни. Максимум вони будуть поштукатурені маяковою штукатуркою, а на підлозі буде стяжка підлоги. Рівність цих поверхонь варто звичайно ж перевірити перед тим, як робити фінішне опорядження стін і стель.

Як ми робимо ремонт

ремонт квартир вишневе

ремонт квартир вишневе

Перш за все ми узгоджуємо з вами необхідність демонтажу або монтажу перестінок в квартирі. Виконуємо всі роботи пов’язані з проведенням комунікацій. А саме: укладка електропроводки і всіх необхідних електроточок по всій квартирі, і укладання сантехнічних труб і відведеннь під майбутню сантехніку. Далі робимо решту роботи: штукатурку стін і стель, укладання ламінату, поклейку шпалер або фарбування. Список видів робіт може відрізнятися. Все залежить від ваших побажань і дизайн проекту.

ремонт квартир під ключ вишневе

ремонт квартир під ключ вишневе

На фото вище видно один з етапів ремонт квартир у Вишневому. На цій фотографії ми робили ремонт в квартирі вторинного житла. Зняли старі шпалери і виконали штроблення стін під майбутню електропроводку. Так як будинку було близько 30 років було прийнято рішення про комплексну заміну електропроводки. Далі ми будемо штукатурити стіни за допомогою маякової штукатурки і клеїти на них шпалери. Стеля в даному випадку буде натяжна. А підлогу вирішили реставрувати. Так як старий паркет був в досить хорошому стані. Паркет був відцикльований і покритий лаком в декілька шарів.

Ремонт Квартир, Вишневе, Київська область

Ремонт Квартир, Вишневе, Київська область

На фото зверху видно, як ми перенесли дверний отвір в стіні на 1 метр. Таким чином наші шановні замовники вбили двох зайців. По-перше, вони поставлять шафу-купе в кімнаті на глибину зміщеного отвору, по-друге в коридорі також планується встановити шафу до даної несучої стіни. Перегородку ми зробили з стінового гіпсокартону з застосуванням металевих профілів. Перегородка вийшла жорстка і міцна. Ось такий от він, ремонт квартир під ключ Вишневе.

ремонт квартир новобудова вишневе

ремонт квартир новобудова вишневе

Новобудови, в яких ми робили ремонт квартир у Вишневому:

  • ЖК Акварелі
  • ЖК Піонерський квартал
  • ЖК Затишний квартал
  • ЖК Молодіжне містечко (село Крюковщина)
  • ЖК Петровський квартал
  • ЖК Оксамитовий