• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Оболонь

  Оболонський район Києва був створений в 1975 році. Раніше він називався Мінським на честь столиці Білорусії. Це один із самих щільнозаселених районів правого берега, де проживає близько 320 тисяч мешканців. «Оболонь» означає низький берег ріки, який затоплює водою. В Оболонському районі знаходиться декілька торгово-розважальних центрів. Із 110 км2 всієї Оболоні левову частку складає житловий фонд. В основному це панельні будинки чи цегляні із покращеним плануванням. Ну і як же без новобудов. Нових будинків також достатньо. Частина із них розміщена біля Оболонської набережної. У всіх цих будинках ми пропонуємо зробити євроремонт квартир.

  Ремонт квартир Київ, євроремонт

  Ремонт квартир Київ

  Що таке євроремонт?

  Євроремонт – це відновлення стін, стель і підлоги в приміщенні із застосуванням европейських матеріалів та сучасних технологій. Що мається на увазі євроремонт в більш широкому сенсі цього слова? Це капітальний ремонт квартири чи офісу, який в більшості випадків здійснюється по дизайн-проекту. Словосполучення з’явилось в 90-х роках минулого століття в зв’язку із появою в Україні імпортних матеріалів. Ось чому говорять – євроремонт.

  Ремонт квартир Оболонь, євроремонт

  Ремонт квартир Оболонь

  Чим відрізняється євроремонт від звичайного ремонту?

  Звичайний ремонт частіше всього виконують без послуг дизайнера інтер’єрів. При його реалізації обмежуються поклейкою шпалер і/чи перефарбуванням стін, стель, а також іншими роботами. Такий вид відновлення скоріш можна назвати косметичним ремонтом. Але звичайний ремонт також може бути і капітальним без залучення дизайнера.

  Ремонт квартир Оболонський район

  Ремонт квартир Оболонський район

  В чому різниця між євроремонтом та капітальним ремонтом?

  По суті між цими двома визначеннями різниці ніякої немає. Як в одному так і в іншому випадку може приймати участь дизайнер інтер’єру. В кожному із цих ремонтів можуть бути демонтовані або зведені стіни чи з’єднані роздільні санвузли. В сьогоднішньому розумінні євроремонт являється звичайним ремонтом квартири і саме слово «євроремонт» можна почути значно рідше. Адже в сучасних реаліях немає сенсу добавляти слово «євро». Всі ремонти, чи то косметичний, капітальний чи дизайнерський виконуються европейськими або вітчизняними матеріалами. В 1990-х роках потрібно було позначити відмінності якісного ремонту від ремонту, який відбувався із застосуванням побілки та мізерного асортименту шпалер. Тоді це було актуально, а на сьогоднішній день будь-який вид ремонту називають ремонтом без слова «євро».

  Ремонт квартир Мінський масив

  Ремонт квартир Мінський масив

  Скільки робиться євроремонт?

  Все залежить від виду євроремонта та площі квартири. Косметичний ремонт в однокімнатній квартирі можна зробити за 5-10 днів. Капітальний буде тривати протягом 40-50 днів. В двокімнатній квартирі на косметику знадобиться 10-15 днів, на комплексний ремонт – 60-70 днів. Косметичний ремонт в 3-кімнатній квартирі займе 15-20 днів, ремонт під ключ – 70-80 днів. В осінньо-зимовий період терміни ремонту квартири можуть бути дещо збільшені із-за погодніх умов та їх впливу на хід «вологих» процесів оздоблювальних робіт (штукатурка, стяжка).

  Ремонт квартир Петрівка

  Ремонт квартир Петрівка

  Скільки коштує євроремонт квартири?

  Із визначеннями та термінами дещо розібрались. Переходимо до самого важливого для вас питання: скільки коштує зробити євроремонт? Порахувати загальну суму ремонту можна двома способами. У першому випадку необхідно вартість конкретних робіт помножити на кількість квадратних чи погонних метрів. Частіш за все ми так робимо, коли потрібно оцінити косметичний ремонт. Якщо потрібно зробити євроремонт під ключ, тоді зручніше рахувати по площі квартири. Скільки коштує квадратний метр євроремонту по підлозі? Вартість євроремонту за квадратний метр в новобудові із матеріалами – від 6500 гривень. Відповідно ремонт на вторинці – від 7000 грн.

  Ремонт квартир Пуща-Водиця

  Ремонт квартир Пуща-Водиця

  В яких районах ми проводимо ремонтні роботи?

  Ремонт квартир ми здійснюємо як в Оболонському районі столиці так і в інших районах Києва та області.