• Замовити дзвінок

 • Скільки грошей треба на ремонт

  Скільки грошей треба на ремонт квартири в новобудові в Києві

  Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові площею 30 м2 від 90 000 грн
  Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові площею 40 м2 від 120 000 грн
  Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові площею 50 м2 від 150 000 грн
  Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові площею 60 м2 від 180 000 грн

  Замовляйте безкоштовний замір для складання кошторису

  Кошторис ремонту однокімнатної квартири в новобудові складений таким чином, що замовнику, який вперше стикається з ремонтом, будуть зрозумілі всі позиції робіт.

  Ремонт однокімнатної в новобудові під ключ ціна Київ

  Ремонт однокімнатної в новобудові під ключ ціна в Києві

  Вартість ремонту однокімнатної квартири в новобудові залежить від стану стель, стін і стяжки підлоги. А саме: чи є штукатурка на стінах, стіни з цегли чи моноліту? Чи є стяжка на підлозі і на скільки якісно вона зроблена? На скільки рівні стелі? Особливо якщо ви хочете зробити їх штукатурними.

  В даних трьох площинах і лежить головна відповідь на питання: скільки потрібно грошей на ремонт однокімнатної квартири в новобудові?

  Ремонт однокімнатної в новобудові фото

  Ремонт однокімнатної в новобудові фото

  Скільки грошей треба на ремонт квартири

  Ремонт однокімнатної в новобудові, як ви знаєте, також залежить від площі квартири. У так званих смарт-квартирах метраж становить від 27м2 до 33 м2. У квартирах середнього метражу – 40-50 метрів. А ось в квартирі з поліпшеним плануванням квадратних метрів може бути 50, а то і всі 60.

  Вартість ремонту 1 кімнатної квартири в новобудові становить від 3000 грн / м2. Різниця на метрі залежить від стану стін, стелі та підлоги. Для зручності сприйняття цифр вище склав невелику табличку.

  ремонт однокімнатної квартири в новобудові фото

  ремонт однокімнатної квартири в новобудові фото

  Підіб’ємо підсумки вартості ремонту

  В даному розділі сайту ми відповіли на цікаве для багатьох людей питання: у скільки обійдеться ремонт однокімнатної квартири в новобудові?

  Вартість ремонту однокімнатної новобудови становить від 90 000 – 180 000 грн.

  Звичайно ж, якщо ви вирішили зробити елітний ремонт в новобудові Києва, ціна кошторису може бути вище за рахунок варстості чистових матеріалів. Але такий випадок скоріше виняток. Так як дуже рідко хто замовляє ремонт елітного типу в однокімнатну квартиру. Найчастіше такого плану ремонти люди роблять в квартирах 3-х, 4-х і 5-ти кімнатних.

  скільки коштує ремонт

  скільки коштує ремонт “однушки” в новобудові

  Кошторис на ремонт однокімнатної квартири в новобудові можна знизити. Правильне приймання квартири від забудовника допоможе вам досягти цієї мети. Читайте наші рекомендації в розділі: бюджетний ремонт квартири в новобудові.