• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Печерськ

  Вітаємо вас, шановні мешканці Печерського району Києва. Не дивлячись на велику кількість урядових споруд та визначних пам’яток, у вашому районі також знаходиться безліч житлових будинків. Виходячи із цього і для нас завжди є профільна робота в самому серці столиці. Адже потрібно поновлювати та капітально ремонтувати не тільки квартири у ваших будинках, але й офісні приміщення.

  Ремонт квартир Печерськ

  Ремонт квартир Печерськ

  Яка ціна ремонту квартири на Печерську в 2023 році?

  Вартість ремонту квартири в 2023 році зросла приблизно на 10-15% порівняно із 2022 роком. Причини незначного подорожчання всім відомі. Це зростання цін на абсолютно всі товари, починаючи від будівельних матеріалів та інструментів і закінчуючи зростанням цін на бензин та продукти харчування. Ми цінуємо кожного клієнта і несуттєво підвищили ціни на наші послуги в порівнянні із загальним подорожчанням цін.

  Ремонт квартир Липки

  Ремонт квартир Липки

  Яка ціна ремонту квартири на вторинці із матеріалами?

  Так скільки ж коштує ремонт квартири в самому центрі Києва? Ціна ремонту квартир за 1 метр по підлозі із матеріалами складає від 7000 гривень на вторинному ринку і від 6500 гривень в новобудові. Що означає “від 7000 гривень за один метр” на вторинному ринку? 7000 гривень – це ціна готового метра ремонту із матеріалами. Тут мається на увазі: вартість за роботу починається від 3500 гривень (залежить від складності ремонту). Ціна чорнових матеріалів – від 1500-2000 гривень, чистові матеріали – від 2000 гривень за 1 метр квадратний. Так чому ціни на матеріали вказані із прийменником «від»? Ремонт може бути бюджетним, стандартним чи елітним. Як ви розумієте і ціна матеріалів буває різною. В даному прорахунку ціни вказані із врахуванням виконання бюджетного ремонту в квартирі.

  Ремонт квартир Печерськ

  Ремонт квартир Печерськ

  Яка вартість ремонту в новобудові із матеріалами?

  Що означає “від 6500 гривень ціна ремонту в новобудові” та чому вона дешевша на 500 гривень від вартості ремонту у вторинці? Ціна послуг ремонту в новобудовах – від 3000 гривень. Ціна чорнового матеріалу – від 1500-2000 гривень. Вартість чистового матеріалу – від 2000 гривень за один квадратний метр по площі квартири.

  Ремонт квартир Хрещатик

  Ремонт квартир Хрещатик

  Чому ремонт в новобудові дешевше ремонту житла на вторинному ринку?

  Вся справа в демонтажу. В квартирах вторинної нерухомості необхідно здійснити велику кількість демонтажних робіт. А це може бути, починаючи від виносу старих меблів і закінчуючи демонтажем старої плитки. Сюди ще можна віднести: демонтаж старих шпалер, побілки, лінолеуму і немаленьких конструкцій дерев’яної підлоги із лагами. В новобудовах, як ви розумієте, цього всього немає. І якщо потрібно робити в новому будинку які-небудь демонтажні роботи, то вони, як правило, мінімальні. В даному випадку винятком може бути відшарована штукатурка чи стяжка підлоги після неякісного оздоблення від забудовника.

  Ремонт кімнати Видубичі

  Ремонт кімнати Видубичі