Виконуємо якісний ремонт квартир в новобудові , хрущовці, сталінці. Є досвід ремонту квартир з висотою стін 3,8 метра. Переважно будинки з високими стінами якраз і знаходяться на Печерську. Для визначення вартості ремонту квартири замовляйте безкоштовний замір на зручний для вас час. Ціна ремонту по підлозі за 1 м2 від 2500 грн. Ремонт квартир в печерському районі столиці.

ремонт квартир під ключ Печерського району

ремонт квартир під ключ Печерського району

Корисні поради і ремонт квартир в Печерському районі Києва

Для зняття показників лічильників на сьогоднішній день на будівельному ринку можна придбати контролер. Це дуже корисний пристрій для швидкого зняття показників і відправки даних вам на електронну пошту. Цей пристрій не дуже дорогий і працює від трьох пальчикових батарейок. Даного заряду вистачає на три роки. Контролер можна встановити навіть після ремонту квартири. Також даний пристрій може повідомляти про витік води з труб. Повідомлення приходить вам на мобільний телефон або в компанію, яка обслуговує ваш будинок. Рекомендуємо цей прилад для повного відчуття комфорту після капітального ремонту квартири в Києві на Печерську.

Як замовити ремонт квартир

Замовити ремонт квартири в Києві можна одним з нижче описаних способів:

  • Зателефонуйте за телефонами (044) 221-54-95, (098) 126-10-74, (050) 680-72-79, опишіть необхідний ремонт, терміни і бажаний час для безкоштовного заміру
  • Напишіть в вайбер на номер (098) 126-10-74
  • Замовте безкоштовний дзвінок на ваш номер телефону. Кнопка знаходиться в шапці сайту і називається “Замовити дзвінок”.
  • У розділі контакти є форма для відправки повідомлень.

Обирайте будь-який із способів зв’язку з нами і робіть замовлення на ремонт квартир в Печерському районі Києва.