• Замовити дзвінок

 • Косметичний ремонт

  Пропонуємо косметичний ремонт квартир новобудові, а також ремонт квартир на вторинному ринку.

  Якщо ви вирішили освіжити інтер’єр вашого житла, то косметичний ремонт в квартирі якраз те, що потрібно. У підсумку ви отримаєте результат, завдяки якому ваше приміщення придбає новий неповторний відтінок і додасть позитивних емоцій. Професійний ремонт, як продукт нашої роботи, нагадає вам про затишок і комфорт сімейного гніздечка. Ви захочете швидше повернутися додому, щоб зануритися в цю атмосферу.

  Вас порадує той момент, що ціни на косметичний ремонт квартир порівняно менші вартості капітального. Адже у вас не буде необхідності в переплануванні приміщення і в заміні комунікацій. Відповідно, на такому виді ремонту ви заощадите купу часу. Нижче вказані ціни на основні види робіт. Капітальний ремонт квартири Київ – ціна за 1м2 від 2500 гривень.

  Вартість ремонту

  Найменування послуги Ціна, грн. Од. виміру
  Зняття шпалер від 20 м2
  Грунтовка 20 м2
  Шпаллівка від 150 м2
  Поклейка шпалер 80 м2
  Фарбування стін/стель 50/60 м2
  Монтаж багету 50 пог. м.
  Укладання ламінату 80 м2
  Установка плінтусу 50 пог. м.

  Телефонуйте за одним із вказаних номерів телефонів, та дізнайтеся скільки коштує косметичний ремонт квартири саме в вашому випадку.

  Як ми робимо косметичний ремонт стелі

  Весь процес починається з ремонту стель. Якщо вони пофарбовані водоемульсійною фарбою, то буде досить зняти павутину, нанести ґрунтовку і пофарбувати тією ж фарбою в два шари з перервою 2-3 години. Буває так, що на стелі побілено, тоді це необхідно видалити, попередньо розмочивши, потім нанести грунт і виконати підготовку стелі за допомогою шпаклівки. У ситуації, коли немає необхідності змивати побілку, отримуємо косметичний ремонт швидко і недорого. В іншому випадку, вартість косметичного ремонту трохи збільшується. Ремонти квартир Київ і передмістя.

  Косметичний ремонт стін

  Якщо у вас стіни обклеєні шпалерами, то ми їх знімаємо і робимо підготовку. За умови гарного стану стін, достатньо просто нанести ґрунтовку глибокого проникнення перед обклеюванням шпалерами. У разі незадовільного стану стін на них наноситься шпаклівка. Коли досить просто нанести ґрунтовку, тоді ви можете сміливо розраховувати на бюджетний косметичний ремонт квартири. Якщо підготовчі роботи включають в себе нанесення шпаклівки, то собівартість ремонту буде трохи більше.

  Ми пропонуємо ремонт в таких приміщеннях:

  (строки виконання робіт)

  Фотографії ремонту

  Коли роблили косметичний ремонт кухні, ми пофарбували стелі і багети, потім наклеїли шпалери, що миються. Підготовчі роботи також мали місце.

  Косметичний ремонт в кухні

  Косметический ремонт ціна в Києві від 1500 грн/м2 по підлозі

  Косметичний ремонт в Києві

  Косметичний ремонт в Києві

  Ціна на косметичний ремонт

  Доступна ціна косметичного ремонту

  Косметичний ремонт кімнати з застосуванням вінілових шпалер на флізеліновій основі з підбором малюнка. Стики полотен шпалер не видно, підрізування виконане акуратно.

  Косметичний ремонт - шпалери та стелі

  Косметичний ремонт приватний майстер

  При наклеювання шпалер ми використовуємо спеціальний клей для кожного виду шпалер. На наш погляд, універсальний клей не дає потрібного ефекту

  Косметичний ремонт - поклейка шпалер

  Косметичний ремонт кімнати ціна прийнятна

  Косметичний ремонт стін

  Косметичний ремонт в квартирі ціна актуальна

  Косметичний квартир

  Професійний косметичний ремонт в хрущовці ціна

  ремонт квартири

  Косметичний ремонт квартири розцінки дійсні

  Фарбування стін, стель і багету водоемульсіонкой білого кольору. Ремонт чорного виходу в будинку.

  Косметичний

  Косметичний ремонт приватного будинку в передмісті Києва

  Фарбування стін різними кольорами. Замовник прийняв рішення виділити камін іншим кольором із загального інтер’єру будинку. Так як білий колір візуально збільшує приміщення це було зроблено досить вдало.

  Косметичний ремонт в домі

  Косметичний ремонт послуги професіоналів

  Косметичний ремонт на кухні виконаний без оформлення примикання стіни і стелі багетами. Рівну лінію вдалося зробити застосовуючи спеціальний валик для фарбування. В даному випадку кухонні меблі ми не знімали зі стін. Для нашого клієнта так було зручніше. Ми завжди йдемо назустріч нашим замовникам.

  Косметичний ремонт в квартирі

  Косметичний ремонт недорого і зі смаком

  Косметичний

  Доступна кошторис на косметичний ремонт приміщення

  Також було прийнято рішення зробити косметичний ремонт складського приміщення. Полки попередньо були зняті. На стіні видно їх кріплення.

  Косметичний ремонт

  Недорогий косметичний ремонт

  Фарбування стелі в туалеті. Плитку під багетом попередньо закрили малярною стрічкою, щоб не забруднити. На фото видно кінцевий результат нашої роботи. Навіть в таких маленьких приміщеннях ми готові робити ремонт.

  Косметичний ремонт

  Косметичний ремонт ціна вказана вище

  Все той же туалет, вид з іншого боку.

  Косметика

  Косметичний ремонт дешево і свіжо

  Косметичний ремонт спальні виконаний із застосуванням сучасних матеріалів. Радіатори опалення на фото ще не пофарбовані. До речі, фарбування батарей ми виконуємо фарбою, яка спеціально для цього призначена. На стелі видно ліплення. Його ми фарбували з особливою ретельністю, так як воно має рельєфну форму.

  ремонт

  Косметичний ремонт житла

  Підлога застелена щільною плівкою для захисту ковроліну від будівельного сміття і можливих крапель фарби.

  Косметичний ремонт

  Косметичний ремонт в процесі

  У місці де ширини захисної плівки не вистачило, щоб повністю захистити підлогу, ми застилаємо два шматки і з’єднуємо їх малярною стрічкою. На плінтуси також наклеюємо стрічку.

  ремонт квартир

  Ремонт квартир косметика

  Комбіноване фарбування стін. Даний вид обробки останнім часом все частіше застосовують на практиці. Комбінування стін шпалерами виконати простіше. А ось при фарбуванні процес виходить трохи складніше. Для цього ми використовуємо все ту ж малярну стрічку, яку недостатньо наклеїти рівно. Її ще треба ущільнити герметиком в місці приклеювання. Інакше при розмоканні від фарби вона трохи відходить від стіни, і інший вид фарби неминуче “вилізе” на перший.

  Косметичний ремонт квартир

  Косметичний ремонт квартир