• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Виноградар

  Подільський район Києва являється стародавнім районом столиці. Не дивлячись на його незначну площу всього 34 км2, починаючи від серця столиці Подолу і закінчуючи відносно молодим житловим масивом Виноградар, на якому ще 100 років тому рослі мільйони саджанців винограду та інших культур, він має величезне історичне значення. Київ розростався і на території садового господарства з’явились Мостицький масив, Вітряні Гори та Виноградар. Здебільшого в цій місцевості зараз височіють багатоповерхові панельні і приватні будинки. Наша задача полягає в тому, щоб виконувати внутрішні ремонтні роботи в новобудовах та вторинках як на території Подільського так і в інших районах Києва.

  Ремонт квартир Куренівка, ремонтні роботи

  Ремонт квартир Куренівка

  Що означає ремонтні роботи?

  Ремонтні роботи – це перелік послуг, спрямованих на відновлення нормальної працездатності приміщення. Вони можуть бути косметичними або капітальними. Останні в свою чергу поділяються на прості і складні.

  Ремонт квартир Київ, ремонтні роботи

  Ремонт квартир Київ

  Скільки коштують ремонтні роботи в квартирі?

  Ціни на ремонтні роботи вказані без врахування вартості оздоблювальних матеріалів.

  Ремонт квартир Поділ

  Ремонт квартир Поділ

  Що значить грн/м2 в прайсі?

  Дані розцінки на ремонт квартир, що вказані вище – це ціна роботи за 1м2 по площі підлоги приміщення. Тобто, у вартість метру входять всі роботи, які необхідно зробити для втілення готового виду ремонта. Іншими словами, в ціну метра по підлозі квартири увійдуть роботи, пов’язані із оздобленням стель, стін та підлоги.

  Ремонт квартир Мостицький масив

  Ремонт квартир Мостицький масив

  В які дні та час можна проводити ремонтні роботи в Україні?

  Під час ремонтно-оздоблювальних робіт між сусідами інколи виникають конфліктні ситуації. Так як же бути в таких випадках? Державні будівельні норми України суворо регламентують в які дні і час можна виконувати шумні роботи. Шуміти по закону під час ремонту в квартирі можна із 8.00 до 21.00 в будні дні. В суботу і неділю заборонено виконувати шумні роботи. Крім вихідних також не можна і в святкові дні працювати перфоратором та голосно шуміти на свята.

  Ремонт квартир Вітряні Гори

  Ремонт квартир Вітряні Гори

  Що вважається шумними роботами?

  Так який же рівень шуму по загальним правилам не можна перевищувати в місцях проживання людей? Ремонтні роботи, під час проведення яких в денний час шум перевищує 55 децибелів, відносяться до шумних робіт.