• Замовити дзвінок

 • Зовнішні відкоси

  зовнішні відкоси ціна

  Зовнішні відкоси ціна від 200 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1410 мм * 1390 мм * 100 мм (глибина відкосів).

  Опорядження зовнішніх відкосів вікон є обов'язковим етапом після установки пластикового вікна. Якщо проігнорувати цей момент, то з часом внутрішні відкоси почнуть руйнуватися за рахунок попадання вологи через монтажний шов. Справа в тому, що монтажна піна з часом руйнується під впливом навколишнього середовища. Вона починає вбирати в себе вологу і руйнувати відкоси всередині квартири. І чомусь лише тоді, коли дме з пластикового вікна, люди звертають увагу на зовнішні укоси.

  Штукатурка відкосів вікон зовні дозволяє вирішити цю проблему. Головне виконувати монтаж зовнішніх відкосів з використанням якісних матеріалів. Вони обов'язково повинні бути морозостійкими і вологостійкими.

  відкоси на вікнах з вулиці ціна

  Відкоси на вікнах з вулиці ціна від 220 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1460 мм * 1340 мм * 110 мм (глибина відкосів).

  Як замовити зовнішні відкоси на вікна

  Зателефонуйте і замовте відкоси вікон зовні на зручний для вас день. Можете сфотографувати зовнішні відкоси і скинути на viber на номер (098) 126-10-74, або зробіть замовлення по інших номерах - (044) 221-54-95, (050) 680-72-79.

  монтаж зовнішніх відкосів ціна

  Монтаж зовнішніх відкосів ціна від 240 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1490 мм * 1310 мм * 120 мм (глибина відкосів).

  Зовнішні відкоси для пластикових вікон ціна

  Зовнішні відкоси для пластикових вікон ціна від 210 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1440 мм * 1560 мм * 130 мм (глибина відкосів).

  Зовнішні відкоси або герметизація піни після монтажу вікон

  Шумоізоляція пластикових вікон і гідроізоляція на зовнішні відкоси виконується або штукатуркою, або герметиком. Закладення швів в даному випадку забезпечує захист від протягів і грибку. Також як говорилося вище захищає і продовжує термін служби внутрішніх відкосів. Для виконання даного завдання досить обрізати надлишки монтажної піни, прибрати шпателем грубі нерівності і горби, заґрунтувати поверхню і нанести штукатурку на монтажний шов. Якщо у вас дме з пластикових вікон, то ця процедура дозволить виключити даний недолік.

  Вартість зовнішніх відкосів

  Вартість зовнішніх відкосів від 230 гривень за м. Пог. на вікно з двох стулок - 1420 мм * 1580 мм * 135 мм (глибина відкосів).

  Зовнішні відкоси з штукатурки

  При даному виді опорядження досягається як герметизація віконних швів, так і поліпшується естетичний вигляд. Спочатку ми видаляємо захисну стрічку з пластикового вікна. Потім обрізаємо зайву піну, знімаємо різноманітні нерівності з поверхні отвору і наносимо грунтовку глибокого проникнення для зовнішніх робіт. Замішуємо штукатурну суміш в спеціальному відрі з дотриманням пропорцій, зазначених виробником будівельного матеріалу. Чекаємо 5-10 хвилин для повноцінного "набухання" штукатурки, і наносимо її на всю поверхню відкосу. Для якісного вирівнювання необхідно укладати штукатурку в кілька підходів. Далі, в разі необхідності, укладаємо штукатурну сітку для фасадних робіт і знову штукатуримо зовнішній отвір. Чекаємо коли висохне штукатурка і грунтуємо поверхню знову. Потім за погодженням із замовником фарбуємо укоси водоемульсійною фарбою в два шари.

  Ціна зовнішніх відкосів

  Ціна зовнішніх відкосів від 260 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1430 мм * 1570 мм * 125 мм (глибина відкосів).

  Зовнішні відкоси з пінополістиролу

  Відкоси з пінополістиролу надають підвищені теплоізоляційні властивості в квартирі або офісі. Вони ідеально підходять при підвищених руйнування зовнішніх відкосів. Єдине, що не завжди можна зробити монтаж відкосів з пінополістиролу через ширину самого матеріалу. Якщо пластикове вікно сильно втоплено в отворі, тоді доводиться відмовитися від цього виду обробки. У зворотному випадку утеплювач "вилізе" на скло.

  Опорядження зовнішніх відкосів вікон ціна

  Опорядження зовнішніх відкосів вікон ціна від 250 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1480 мм * 1520 мм * 115 мм (глибина відкосів).

  Відкоси з полістиролу і порядок робіт

  Найчастіше для утеплення зовнішніх відкосів ми використовуємо пінополістирол (стиродур) шириною 20-30 мм. Нарізаємо листи утеплювача потрібних розмірів. Зовні вікна канцелярським ножем зрізаємо монтажну пінку, прибираємо шпателем горби, знімаємо захисну плівку з вікна і обробляємо морозостійкої ґрунтовкою поверхнявідвкосу. Замішуємо монтажний клей для пінополістиролу в необхідних пропорціях. На вирізані і "підігнані" листи наносимо клейову (штукатурну) суміш і щільно притискаємо до поверхні зовнішніх відкосу пластикового вікна. Після затвердіння ци клеєм штукатуримо наші нові відкоси, укладаємо армувальну сітку і знову наносимо клей. Після висихання затираємо відкоси, грунтуємо і фарбуємо. Утеплення віконних відкосів зовні готове.

  Зовнішні відкоси ціна роботи

  Зовнішні відкоси ціна роботи від 270 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1470 мм * 1530 мм * 140 мм (глибина відкосів).

  Зовнішні відкоси з пінопласту

  Відкоси з пінопласту зовні пластикових вікон досить добре зберігають тепло. Для даного виду опорядження необхідно використовувати матеріал середньої або високої щільності. Процес виготовлення той же, що і для відкосів з пінополістиролу. Робимо підготовку зовнішніх прорізів, грунтуємо, нарізаємо листи потрібних розмірів і приклеюємо на спеціальний клей. Опорядження вікон зовні пінопластом завершується нанесенням штукатурного клею на лицьову поверхню оздоблювального матеріалу, укладанням фасадної склосітки і подальшим штукатуренням. Відкіс висихає, наносимо грунтовку і фарбуємо фарбою для зовнішніх робіт. Усе. Утеплення відкосів пінопластом готове.

  Фото зроблених робіт:

  Зовнішні відкоси з пінопласту ціна

  Зовнішні відкоси з пінопласту ціна від 290 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1450 мм * 1550 мм * 145 мм (глибина відкосів).

  Опорядження відкосів вікон зовні ціна

  Опорядження відкосів вікон зовні ціна від 280 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1520 мм * 1480 мм * 155 мм (глибина відкосів).

  Відкоси вікон зовні ціна

  Відкоси вікон зовні ціна від 300 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1510 мм * 1490 мм * 150 мм (глибина відкосів).

  Вартість опорядження зовнішніх відкосів

  Вартість опорядження зовнішніх відкосів від 220 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1560 мм * 1440 мм * 160 мм (глибина відкосів).

  Утеплення відкосів зовні ціна

  Утеплення відкосів зовні ціна від 240 гривень за м. пог. на вікно з двох стулок - 1530 мм * 1470 мм * 170 мм (глибина відкосів).

  Зовнішній відкос до відновлення (відео)

  Пластикові вікна відкоси зовні, фото до ремонту

  Вартість установки зовнішніх відкосів

  Вартість установки зовнішніх відкосів від 230 грн за м. пог. на вікно з двох стулок - 1370 мм * 1460 мм * 180 мм (глибина відкосів).

  Відкоси вікон зовні: верхній і бічний відкос пластикового вікна

  Відкоси зовнішні: правий і верхній відкос

  Зовнішні відкоси під відливом

  Зовнішній отвір вікна до того, як зроблений монтаж зовнішніх відкосів

  Закладення пластикових вікон зовні: приділяємо увагу щілині під відливом

  Утеплення відкосів вікон зовні: герметизируємо щілину під відливом

  Вуличні відкоси для пластикових вікон: зняли відлив

  Відкоси на вікна зовні до опорядження штукатуркою

  Фасадні відкоси на вікнах до обробки

  Беремо якісну штукатурку, для того щоб надійно зробити зовнішні відкоси. Марку не показую, так як рекламою матеріалів не займаюся

  Готуємо суміш і робимо відкоси зовні

  Зовнішні відкоси ціна в Києві від 200 гривень за метр погонний

  Коли виконується опорядження зовнішніх відкосів вікон слід забезпечити безпеку перехожих на вулиці. Для цього ми використовуємо ось таку сигнальну стрічку:

  Сигнальна стрічка для оповіщення про виконання висотних робіт

  А ось як ми застосовуємо захисно-сигнальну стрічку в роботі, коли ремонтуємо відкоси на вікнах з вулиці:

  Захисно-сигнальна стрічка вже безпосередньо виконує свою функцію

  Огороджувальна стрічка інформує (попереджає про небезпеку) перехожих про виконання висотних робіт