• Замовити дзвінок

 • Опорядження стін в новобудові

  Замовте безкоштовний замір у зручний для Вас час

  Пропонуємо різні варіанти опорядження стін в новобудові. Також ви можете замовити ремонт в новобудові під ключ в Києві і передмісті. Ми виконуємо найпоширеніші види ремонту стін. Від зведення перегородок до фінішного покриття.

  вирівнювання стін в новобудові ціна

  вирівнювання стін в новобудові ціна

  Вартість робіт на опорядження стін в новобудові

  Зведення стін в новобудові ціна 400 грн/м2
  Грунтовка стін в новобудові 20 грн/м2
  Штукатурка стін в новобудові ціна 150 грн/м2
  Опорядження стін в новобудові гіпсокартоном 120 грн/м2
  Шпаклівка стін в новобудові під фарбування 120 грн/м2
  Шпаклівка стін під шпалери в новобудові 80 грн/м2
  Декоративна штукатурка стін в новобудові 250 грн/м2
  Демонтаж стіни 50 грн/м2
  установка стін в новобудові

  установка стін в новобудові

  Ремонт стін

  Перш ніж опорядити стіни в новобудові потрібно звернути увагу на деякі фактори. Як давно новий будинок зданий в експлуатацію і скільки сусідів вже зробили ремонт. І для себе ви ремонтуєте квартиру чи робите ремонт в новобудові для здачі в оренду. Якщо будинок зданий не так давно і мало хто з сусідів зробили ремонт, то краще утриматися від дорогих оздоблювальних матеріалів типу декоративної штукатурки. Справа в тому що стіни будинку ще не навантажені повністю. Ще немає десятків тон додаткової ваги у вигляді штукатурки, стяжки, меблів і побутової техніки. А тому є ризик того, що відбудеться усадка будинку і на стінах з’являться тріщини. Даний момент можна не брати до уваги якщо будинок монолітно-каркасний. Якщо не монолітно-каркасний, тоді фінішна обробка стін в новому будинку виконується за допомогою обклеювання щільних шпалер або штукатуркою і шпаклівкою під фарбування з використанням скловолокна.

  зведення стін в новобудові

  зведення стін в новобудові

  Природно, якщо нерухомість купують для здачі в оренду, тоді має сенс зробити мінімальний ремонт в новобудові. Як показує практика, багатьох квартиронаймачів не надто турбує збереження чужого житла. Якщо ремонт робите для себе, тоді можна вкластися в ремонт. Так що ж краще, гіпсокартон або штукатурка в новобудові на стіни?

  зведення перегородок в новобудові

  зведення перегородок в новобудові

  Штукатурка стін в новобудові дозволяє зберегти в квартирі максимум корисної площі на відміну від гіпсокартону. У той же час з гіпсокартону можна зробити різноманітні ніші, короби, вбудовані полички тощо. На мій погляд це чисто суб’єктивний вибір чим покрити стіни в новобудові. І все залежить від ваших побажань і дизайн проекту. Крім того можуть бути певні конструктивні особливості вашої квартири, виходячи з яких і варто приймати рішення на користь того чи іншого матеріалу. У деяких випадках можна користуватися комбінованим вирівнюванням стін в новобудові. Бажаєте визначитися за місцем? Телефонуйте і замовляйте безкоштовний замір на зручний для вас день і час. При зустрічі ми підкажемо вам найоптимальніший варіант опорядження і зробимо розрахунок вартості робіт і матеріалів.

  опорядження стін в панельній новобудові

  опорядження стін в панельній новобудові

  У нас ви можете замовити як будь-які етапи опорядження стін в новобудові, так і комплексний ремонт під ключ. Для замовлення наших послуг зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок в шапці сайту і ми вам передзвонимо.

  Міжкімнатні перегородки

  З чого зробити перегородки в новобудові. Є чотири способи зведення міжкімнатних стін. Перший – гіпсокартон. Досить надійний і шумопоглинаючий варіант. Тільки за умови якщо перегородку робити з двох листів гіпсокартону на одну сторону і в каркасний простір покласти мінеральну вату. При цьому варто змонтувати в гіпсокартонні профілі дерев’яні закладні під міжкімнатні двері, навісні меблі і побутову техніку. Штробити такі перегородки під електромонтаж не треба. Електричні дроти прокладаються в міжкаркасний простір. Чи потрібно шпаклювати стіни в новобудові? Так. Стики гіпсокартону слід зашпаклювати спеціальною сумішшю і укласти стіклополотно. Іншу площину гіпсокартону треба шпаклювати. Інші варіанти перегородок – піноблок, пазогребенева плита і класична цегла. З чого робити міжкімнатні стіни в новобудові? найбільш поширені види перегородок – це гіпсокартон і піноблок.

  чим вирівняти стіни в новобудові

  чим вирівняти стіни в новобудові

  Вирівнювання стін

  Як вирівняти стіни в новобудові. Є два способи зробити стіни рівними. Монтаж гіпсокартону і маякова штукатурка. Доцільність будь-якого методу краще визначити за фактом. Кривизна стін буває різною, тому і методи їх вирівнювання теж відрізняються. Чи потрібно штукатурити стіни в новобудові обшиті гіпсокартоном? Ні. На гіпсокартонні стіни досить нанести фінішну шпаклівку і зробити підготовку під шпалери або фарбування.

  Підготовка стін під шпалери в новобудові. Підготовку стін під шпалери можна зробити за допомогою фінішної шпаклівки, за умови що стіни були оштукатурені забудовником. Якщо на стінах немає штукатурки, то відповідно їх потрібно штукатурити і потім шпаклювати під поклейку шпалер. Перед тим як виконується штукатурка бетонних стін в новобудові, на них слід нанести бетоноконтакт для кращої адгезії (зчеплення матеріалів).

  скільки коштує побудувати стіни в новобудові

  скільки коштує побудувати стіни в новобудові