• Замовити дзвінок

 • Відкоси на арочні вікна

  арочні відкоси

  арочні відкоси

  Ціни на відкоси на арочні вікна в Києві

  Арочні відкоси із сендвіч панелей – від 450 гривень за м/п

  Арочні відкоси із гіпсокартону – от 400 гривен за м/п

  Штукатурка арочних відкосів – від 500 гривень за м/п

  Відкоси на кругле вікно – від 500 грн м/п

  Опорядження арочних вікон зовні – вартість договірна

  опорядження круглих вікон

  опорядження круглих вікон

  Які бувають відкоси на арочних вікон

  Конструктивні особливості деяких будівель передбачають розташування в них арочних вікон. Архітектура таких будинків має особливий екстер’єр. При заміні старих вікон на пластикові, відкоси арочних вікон також вимагають до себе особливого підходу і наявності певних навичок. З нашого прайсу видно що опорядження відкосів арочних вікон виконується пластиком, гіпсокартоном або штукатуркою.

  Арочні відкоси з пластика

  Досить часто опорядження відкосів арочного вікна виконується з пластикових сендвіч панелей пвх. Усередині даної панелі розташований утеплювач у вигляді екструдованого пінополістиролу, а по обидва боки якісний пластик, який досить гармонійно і стильно поєднується з самим пластиковим вікном. Опорядження арочного вікна із застосуванням пластикових відкосів виконується як в квартирах, так і в офісах.

  Арочні відкоси з гіпсокартону

  Перед тим як зробити арочні відкоси з гіпсокартону слід заміряти радіус пластикового вікна. І якщо півколо вікна буде дуже маленьким, тоді краще буде вибрати інший варіант опорядження. Так як навіть призначений для згинання гіспокартон може ламатися при монтажі на дуже маленькі закруглення арочних вікон. Після вдалого монтажу гіпсокартону слід прошпаклювати, а іноді навіть поштукатурити із застосуванням спеціального арочного кутника з пластику. Даний вид обробки може виконати майстер тільки з певним досвідом і достатніми навичками.

  Штукатурка арочних відкосів

  Ну і мабуть найскладніший і трудомісткий варіант – це штукатурка арочних вікон. Новачкові точно не впоратися з цим завданням. Якісна штукатурка напівкруглих відкосів передбачає під собою не тільки наявність відповідного досвіду, а й знання і застосування допоміжних інструментів і штукатурних технік, які можуть відрізнятися один від одного, але без яких рівного півкола ніяк не зробити.

  Перед тим як штукатурити напівкруглі відкоси необхідно уважно вивчити поверхню старого відкосу. Він повинен міцно триматися у віконному отворі, а його краї не повинні виступати за передбачувану лінію майбутніх відкосів. До речі, те ж саме потрібно перевірити перед обробкою арочних відкосів пластиком або гіпсокартоном. І якщо старі відкоси заважають новим, їх слід видалити частково або повністю залежно від певних нюансів, які слід враховувати комплексно в кожному окремо взятому випадку. Штукатурка напівкруглих відкосів виконується із застосуванням гіпсової штукатурки, рідше цементно-піщаної. Останню використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю. Такі як ванні кімнати в приватних або старих багатоквартирних будинках.

  Зовнішні і внутрішні відкоси на арочні вікна в Києві та Київській області замовляйте на зручний для вас день.