• Замовити дзвінок

 • Які відкоси кращі

  Пластикові відкоси

  Відкоси із гіпсокартону

  які відкоси краще ставити

  Які відкоси краще ставити на пластикові вікна

  Які відкоси для вікон кращі? Це ваше найчастіше питання, шановний замовник. А також є багато схожих питань. Для вашої зручності ми зробили розділ, в якому відповідаємо на найпоширеніші питання щодо відкосів вікон і дверей. Приділіть на читання даної статті всього 12 хвилин і ви з легкістю зможете визначити, які краще робити відкоси на вікнах конкретно у вашому випадку. До речі, ви можете замовити якісні відкоси у нас з різних матеріалів в Києві і Київській області. Телефонуйте і замовляйте по телефону і через форму зворотного зв’язку.

  Які відкоси кращі

  Топ – 15 запитань і відповідей

  які відкоси краще ставити

  які відкоси краще ставити

  Пластик чи штукатурка?

  Які відкоси краще пластикові або штукатурка ? Пластикові відкоси на сьогоднішній день є найпоширенішими. У них є ряд переваг в порівнянні з штукатурними. Відкоси з сендвіч панелей (пластикові відкоси) добре поєднуються з металопластиковим вікном. Поєднуються не тільки естетично але і фізично. Завдяки ідентичності матеріалів. Усередині даних відкосів є утеплювач (екструдований пінополістирол). Вони прості в обслуговуванні і їх не потрібно фарбувати. Прості в монтажі, а тому їх легко і швидко монтувати. Якісна сендвіч панель ПВХ не вигоряє на сонці і не жовтіє. Ми виконуємо монтаж відкосів саме високої якості.

  чим обробити відкоси вікон усередині фото

  чим обробити відкоси вікон усередині фото

   Штукатурні відкоси на мій погляд теж заслуговують на увагу. Перевагою цього виду є монолітність штукатурного шару. Тобто при штукатурці відкосу не буде порожнечі між новим шаром штукатурки і старим відкосом. Або віконним прорізом, якщо старі відкоси підлягають демонтажу. Штукатурні відкоси перевірені часом, надійні, міцні і красиві. Варто зазначити що ми використовуємо найкращу штукатурку на сьогоднішній день. Завдяки відмінним матеріалами ми впевнені в якості штукатурних відкосів на 100%. Ми показали основні плюси і мінуси штукатурки і пластика.

  І все ж чим краще обробити відкоси на вікнах? Якщо вам недостатньо даних характеристик ви завжди можете зателефонувати нам і задати уточнюючі питання. Ще буде чудово якщо ви скинете кілька фотографій відкосів нам на вайбер. Контакти в шапці сайту.

  які відкоси кращі форум

  які відкоси кращі форум

  Які відкоси кращі – Пластик чи гипсокартон?

  Відкоси сендвіч панелі або гіпсокартон ? Гіпсокартон – це листовий матеріал. Середина якого складається з сухої штукатурки, на яку приклеєний картон з обох сторін. Перш ніж обробити відкоси вікон всередині гіпсокартоном слід визначитися, який спосіб монтажу вибрати. Гіпсокартон можна кріпити за допомогою металевих профілів або на монтажний клей перфлікс. Вибір залежить від конструктивних особливостей пластикового вікна в отворі. Зовнішній вигляд гіпсокартонних відкосів візуально не відрізнити від штукатурних. Вони також гарні.

  які укоси на вікна кращі

  які укоси на вікна кращі

  Якщо визначатися які відкоси кращі пластик або гіпсокартон, я б рекомендував однозначно пластик. У пластикових відкосах є хороший утеплювач. Гіпсокартон сам по собі матеріал холодний. Звичайно, можна під лист гіпсокартону укласти мінеральну вату або той же пінополістирол, який є в пластиковій сендвіч панелі. Але це додаткові витрати, через які збільшується вартість гіпсокартонних відкосів. До того ж конструктивно не завжди є можливим укласти утеплювач під гіпсокартон. Банально може не бути місця для утеплювача. Виходячи з цього я б вважав кращими пластикові відкоси з утепленої сендвіч панелі пвх. Справедливості заради варто відзначити що гіпсокартон для відкосів хороший або навіть незамінний там, де конструктивні особливості прорізів не дозволяють зупинитися на пластиці або штукатурці. Якісні гіпсокартонні відкоси ви можете замовити у нас на зручний для вас день. Ми працюємо по Києву і області.

  Відкоси з гіпсокартону за і проти. За – хороший в певних випадках. Проти – відкоси з пластика значно виграють в порівнянні з гіпсокартонними відкосами. До речі: які відкоси кращі пластикові або гіпсокартонні? – це питання найчастіше задається . Всім раджу однозначно ставити пластик (сендвіч панель ПВХ).

  Є ще один не менш популярне питання наших клієнтів: які пластикові відкоси кращі? Краще буде пластикова сендвіч панель ПВХ. В середині сендвіч панелі є утеплювач. Який якраз нам і потрібен. Завдяки цьому утеплювачу у вигляді пінополістиролу і зберігається тепло у вашій квартирі. Тепліше в середньому на 5-7 градусів. Перевірено тепловізором. Якщо ж взяти для обробки відкосів вікон звичайну пластикову вагонку, то вона буде нести чисто декоративну функцію. До того ж пластикова вагонка не така міцна. Тому вибирайте саме сендвіч панель високої якості. Телефонуйте і замовляйте відкоси у нас.

  Штукатурка чи гіпсокартон?

   Які відкоси кращі штукатурка або гіпсокартон? Все залежить від складності відкосів. Хоча особисто я більше схиляюся до штукатурки. При штукатурних відкосах не буде пустот. Але знову ж таки, в деяких випадках гіпсокартон буде доцільніше і дешевше штукатурки. На дане питання правильніше буде відповісти при огляді відкосів. Іноді досить буде декількох фотографій. Скидайте фото на вайбер, який вказаний в контактах, і ми перейдемо до правильного вирішення питання.

  Які відкоси кращі для вхідних дверей

  Важливими завданнями при заміні вхідних дверей є як шумоізоляція, так і теплоізоляція. З ними добре справляються відкоси на двері з пластику . Хоча і штукатурні відкоси досить гарні для даного завдання. Варто відзначити що все ж пластикові відкоси на двері замовляють частіше. Хочете дізнатися які краще зробити відкоси вхідних дверей у вашому домі? Телефонуйте, наша консультація безкоштовна.

  які дверні відкоси кращі

  які дверні відкоси кращі

  З чого зробити зовнішні відкоси?

  На мій погляд зовнішні відкоси важливіші ніж внутрішні. Якщо проігнорувати обробку зовнішніх відкосів, внутрішні відкоси з часом будуть руйнуватися. Що негативно позначиться на температурі повітря всередині квартири. Також може з’явиться небезпечний для здоров’я грибок. Якщо вам потрібен ремонт зовнішніх відкосів, або у вас дує з пластикових вікон , тоді звертайтеся до нас. Ми працюємо по Києву, передмістю і Київської області.

  які відкоси для вікон кращі

  які відкоси для вікон кращі

  Чим краще зробити відкоси на вікнах з вулиці? Кращим рішенням стане закладення зовнішніх відкосів штукатуркою для фасадних робіт. В якості штукатурки краще застосовувати клей для пінополістиролу. Він дуже добре прилипає до рами пластикового вікна. Як мінімум слід закрити монтажний шов між зовнішнім відкосом і пластиковим вікном. Цього буде достатньо для того, щоб волога не потрапляла всередину квартири. Якщо потрібні красиві зовнішні відкоси, тоді їх потрібно обштукатурити повністю і пофарбувати водоемульсіонкою для зовнішніх робіт. Як правило, це роблять на перших поверхах багатоповерхівок. До речі, про зовнішні відкоси багатоквартирних будинків. Подивіться скільки сімей зробили відкоси з вулиці після заміни вікон у вашому домі? 5 -? 10 -? І це на весь будинок. На превеликий жаль це дуже поширена помилка, яка згодом стає причиною безлічі проблем. У деяких випадках винятком є ​​ новобудова , тому що утеплення фасаду в нових будинках робиться після установки пластикових вікон. І завдяки цьому є ймовірність того, що при заміні дешевого вікна від забудовника на якісне, воно стане на своє місце. Але навіть в такому випадку краще пройти стик вікна і відкосів з вулиці герметиком для зовнішніх робіт.

  які відкоси краще для пластикових вікон

  які відкоси краще для пластикових вікон

  Чим обробити відкоси вікон зовні ще? Можна використовувати пластикову сендвіч панель або екструдований пінополістирол. Можна застосувати і звичайний пінопласт, але відкоси з пінополістиролу все ж будуть краще. Їх термін служби приблизно дорівнює терміну служби пластикового вікна. Що для даних цілей підходить ідеально. Фінішним етапом буде штукатурка пінополістиролу, укладання сітки, потім знову штукатурка і фарбування фасадної водоемульсійною фарбою. Ще рекомендую заздалегідь зробити вибір відкосів для вікон всередині квартири, перед тим як закрити відкоси після установки пластикових вікон з вулиці. Це дозволить більш раціонально виконати облаштування відкосів. Хочете отримати консультація по телефону і дізнатися які зовнішні відкоси будуть кращими для вашої квартири? Телефонуйте за номером прямо зараз і я відповім на всі ваші запитання.

  які відкоси краще зробити

  які відкоси краще зробити

  Через скільки днів можна робити відкоси після установки вікон?

   Ще одне популярне питання: коли можна робити відкоси після установки вікон? Робити відкоси можна відразу після монтажу якщо внутрішні відкоси будуть з пластика або гіпсокартону. Якщо відкоси плануються штукатурні, тоді не раніше ніж через 24 години. Цього часу цілком достатньо для висихання монтажної піни.

  Коли краще робити відкоси? Краще робити відкоси в інтервалі від 1 до 14 днів з моменту установки пластикового вікна. Після двох тижнів монтажна піна починає руйнуватися і краще не допускати цього.

  які відкоси краще робити

  які відкоси краще робити

  Скільки потрібно часу?

  Скільки за часом роблять відкоси? Близько 2-3 годин потрібно для монтажу пластикових і гіпсокартонних відкосів. На ремонт відкосів з штукатурки потрібно від 4-6 годин до 2-3 днів. Все залежить від складності робіт.

  які краще зробити відкоси на вікнах

  які краще зробити відкоси на вікнах

  Які відкоси краще для кухні?

  Які відкоси краще на кухню? Хорошим варіантом кухонних відкосів будуть відкоси з пластику. Якщо ви хочете гіпсокартон або штукатурку, тоді дуже важливо буде пофарбувати відкоси хорошою фарбою, що миється.

  Відкоси для дерев’яних євровікон

  Які відкоси краще для дерев’яних вікон? Спираючись на наш багаторічний досвід, можу з упевненістю сказати що краще пластикові. Пластикові відкоси можна вибрати ламіновані практично будь-яким кольором. Найчастіше замовляють саме пластикові. Але можна зробити і гіпсокартонні або штукатурні. Таке поєднання теж зустрічається нерідко.

  які краще відкоси на вікнах

  які краще відкоси на вікнах

  Яким кольором фарбувати?

   Якого кольору повинні бути відкоси? Колір відкосів в 99% випадків білий. Це класичний колір. Білий колір також несе в собі і практичне призначення. Завдяки білим відкосам в приміщення потрапляє більше денного світла. Інші ж кольору найчастіше замовляють в різних кафе, барах, ресторанах.

  які краще робити відкоси на вікнах

  які краще робити відкоси на вікнах

   

  Яка штукатурка краще?

  Яка штукатурка краще для відкосів? Кращою штукатуркою для житлового приміщення буде гіпсова штукатурка. Для приміщень з підвищеною вологістю буде цементно-піщана штукатурка. У гіпсової є певна особливість. Коли приміщення вологе, вона забирає вологу. Коли повітря сухе, штукатурка цю вологу віддає. Цементно-піщана штукатурка не вбирає вологу взагалі. Саме тому вона ідеально підходить для ванн і інших кімнат з підвищеною вологістю.

  Спочатку підвіконня чи відкоси?

   Що спочатку підвіконня або відкоси? Спочатку слід встановити підвіконня. І тільки потім можна починати монтаж відкосів. Не має принципового значення які відкоси: пластикові, гіпсокартонні або штукатурні. Точно також не має значення яке підвіконня: пластикове, кам’яне (мармурове) або дерев’яне. Саме відкоси вікон підганяються під підвіконня. І саме завдяки цьому можна отримати гарне і акуратне сполучення відкосу і підвіконня без щілини. В іншому випадку в даній щілини буде збиратися бруд і виглядати це буде не естетично.

  Прямі або косі?

  Які відкоси краще прямі або косі? Краще звичайно будуть косі відкоси. Дана конструктивна особливість відкосів робиться не просто так. Завдяки розвороту відкосів в 3-5 градусів в приміщення потрапляє більше денного світла. Іноді від цієї норми відступають для втілення певних дизайнерських рішень. Буває і таке що прямі відкоси виходять вимушено. Наприклад. Той, хто робив заміри вікон, помилився в розмірах. Монтажник вікон ледве вставив вікно в отвір, тому що воно вийшло занадто маленьким. Та ще й довелося розбивати лівий або правий відкіс для того, щоб завести вікно у віконний отвір. А будинок панельний (бетонний, монолітний). У такому випадку для косих відкосів необхідно зрізати частину отвору. І не завжди замовник на це згоден. Наприклад, він живе в даній квартирі. Пилу від даної процедури буде багато. Ось і доводиться вимушено робити прямі відкоси. Але такі ситуації на щастя бувають вкрай рідко. Тому і питання які відкоси краще прямі або розгорнуті сам по собі відпадає. Тому що все за замовчуванням роблять розгорнуті відкоси.

  Спочатку відкоси або стіни?

  Що спочатку відкоси або стіни? Спочатку потрібно зробити відкоси, потім стіни якщо не планується вирівнювання стін. І навпаки. Спочатку стіни, потім відкоси. Якщо ви бажаєте вирівняти стіни маяковою штукатуркою. Особливо критично це стосується відкосів з ПВХ. Поясню докладніше. Вам встановили відкоси з сендвіч панелей і ви продовжуєте робити ремонт квартири . Потім прийшли інші майстри і роблять маякову штукатурку. Стіна, в якій розташований віконний проріз – нерівна. І ось коли її починають вирівнювати по маяках (по вертикальному рівню), віконний отвір відповідно збільшується по глибині (розмір від віконної рами до кута стіни). Природньо відкоси з пластику, нарізані і встановлені раніше, вже не підходять для ваших відкосів. І вам їх доведеться демонтувати і встановлювати інші, з більшими розмірами. Або доведеться відмовитися від вирівнювання стіни по маяках, в якій знаходиться пластикове вікно. Тому відповідь на питання: “На якому етапі ремонту робити відкоси?” – однозначний. Якщо ви хочете вирівняти стіни по маяках, тоді їх краще відразу вирівняти і тільки потім виконати монтаж пластикових відкосів.

  які краще відкоси для вікон

  які краще відкоси для вікон

  Спочатку відкоси або шпалери?

  Що спочатку відкоси або шпалери? Спочатку краще зробити відкоси, в разі якщо відкоси будуть з штукатурки або гіпсокартону. І тільки якщо відкоси будуть із пластику, тоді принципового значення не має. Так як лиштва, який йде по контуру віконного отвору, легко відщіпується при поклейці шпалер. І точно так же легко защіпується після поклейки шпалер при косметичному ремонт квартири.

  вибір відкосів для вікон

  вибір відкосів для вікон

  P.S

   З даної статті ви дізналися з якого матеріалу роблять відкоси на вікна в тому чи іншому випадку. Всі знання і навички викладені тут я придбав за 15 років, які присвятив ремонту відкосів. Також в процесі багаторічного досвіду я спілкувався з великою кількістю майстрів, переглянув багато відеороликів та прочитав чимало професійних статей на тему: “З чого роблять відкоси на пластикові вікна”. Основні варіанти опорядження відкосів вікон ви можете замовити за телефонами в Києві.