• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Солом’янка

  Солом’янський район Києва успадкував назву від хат-мазанок із солом’яними дахами. Даний район столиці являється важливими транспортними ворітьми. В ньому розміщені: центральний з/д вокзал, декілька залізнодорожніх станцій і аеропорт «Київ» в Жулянах. На 40 м2 розміщені близько пів сотні промислових підприємств. Населення району – біля 370 тисяч. Люди мешкають в самих різноманітних будинках. А це, починаючи від сталінок із хрущовками та закінчуючи сучасними новобудовами із покращеним плануванням. І у всьому цьому різноманітті житлового фонду трудиться безліч спеціалістів обслуговуючи будинки киян. Оздоблення квартир на Солом’янці – це ті самі послуги ремонту, які надаємо ми, починаючи із 2006 року.

  Ремонт квартир Київ

  Ремонт квартир Київ

  Що таке внутрішнє оздоблення квартири?

  Оздоблення квартири в новобудові чи вторинці – це комплекс заходів, направлених на нормальне функціонування приміщення і створення в ньому умов для комфортного проживання людини. Такими кроками можуть бути, починаючи від грамотного розміщення сантехніки і електрики, завершуючи штукатуркою, фарбуванням чи наклеюванням шпалер. Здебільшого оздоблювальні роботи поділяються на косметичні або капітальні.

  Ремонт квартир Солом'янка

  Ремонт квартир Солом’янка

  Що означає косметичне оздоблення квартир?

  Косметичне оздоблення квартири – це ремонт, який містить в собі поверхневий чи незначний характер. Наприклад, фарбування стін чи стель в квартирі із капітальним ремонтом 5-ти річної давнини можна сміливо називати косметичним ремонтом квартири. Переклеювання шпалер, заміну плінтусів і світильників також можна віднести до косметики.

  Ремонт квартир Солом'янский район

  Ремонт квартир Солом’янський район

  Що означає капітальний ремонт чи оздоблення квартир під ключ?

  Оздоблення під ключ – це комплекс робіт, який включає в себе і чорнове і чистове опорядження. В цей вид ремонту також можуть включатися демонтаж чи монтаж перестінків із метою збільшення площі конкретного приміщення або збільшення кількості приміщень спрямованих на потреби замовника. Наприклад, із просторих квартир інколи роблять хостели. Для цього демонтують деякі стіни або їх частини і створюють необхідну конфігурацію із гіпсокартону чи піноблоку, збільшуючи тим самим кількість кімнат в квартирі. Те ж саме виконують і в офісних приміщеннях, коли потрібно облаштувати необхідну кількість робочих місць. Всі ці конструктивні зміни в квартирі можна назвати як оздоблювальні роботи під ключ.

  Ремонт квартир Відрадний

  Ремонт квартир Відрадний

  Розцінки на оздоблювальні роботи в Києві

  Скільки коштує оздоблення квартири під ключ в новобудові? Оздоблення приміщень під ключ в новому будинку починається від 6500 гривень за 1 квадратний метр по підлозі незалежно від того квартира це чи офіс. Близько 40% цієї вартості являється ціною послуг ремонту. Інші 60% – це вартість матеріалів. Ціни на оздоблювальні роботи в 2023 році дещо збільшились із-за загального подорожчання матеріалів та будівельних інструментів.

  Ремонт Чоколівка

  Ремонт Чоколівка

  Яка вартість оздоблення квартири за м2 при косметичному ремонті?

  У випадку косметичного ремонту вартість оздоблення квартири починається від 3000 грн за 1 м2 по площі житла. Приблизно 50% цієї суми припадає на оздоблювальні матеріали. Слідуючі 50% – це вартість робіт. Крім Солом’янського району ми також виконуємо оздоблювальні роботи в Києві та області.