• Замовити дзвінок

 • Приймання новобудови

  Ремонт квартир в новобудові Київ – наша улюблена ніша серед інших ремонтів. Тому ми вирішили поділиться з вами даними знаннями. Відностесь з увагою до приймання новобудови.

  Для того щоб заощадити гроші на ремонті в новій квартирі, необхідно серйозно підійти до питання її огляду перед отриманням довгоочікуваних ключів. Адже наявність дефектів і недоліків досить поширена проблема. Наприклад, погано закриваються пластикові вікна або двері, тріснуті скло пакети або НЕ забиті отвори на сусідні поверхи в стояках каналізації і труб. Читайте докладніше на що потрібно звернути увагу при прийманні квартири в новобудові в даній статті, яка буде корисна абсолютно кожному, хто вирішив купити нову квартиру. Адже ви зможете заощадити тисячі і десятки тисяч гривень виявивши недоліки на етапі огляду майбутнього житла. У зворотному випадку всі недоліки ляжуть на ваші плечі. Замовити ремонт квартир в новобудовах Києва ви можете прямо зараз. Також надаємо послуги з приймання новобудови.

  Вхідні двері та приймання новобудови

  Огляд квартири та приймання новобудови починається з вхідних дверей. Двері повинні бути надійно закріплена в отворі. Відхилення від горизонталі і вертикалі не більше 1,5 мм на 1 метр висоти або ширини дверей. Даний недолік можна ігнорувати якщо двері підлягають заміні. Є простий спосіб визначення правильності установки дверей, який не вимагає наявності рівня. Двері в будь-якому положенні, будь вони відкриті на 45 або 90 градусів не повинні закриватися або відкриватися. Це буде доказом того, що вони встановлена ​​в рівні. Також необхідно переконається у відсутності люфту (зазору) при закритих дверях, для цього треба посмикати за ручку. Двері повинні відкриватися плавно, без скрипів і заїдання і не повинні дряпатися об підлогу, в них повиненне бути встановлене вічко. Замок повинен працювати без заїданняь. Ручка дверей повинна бути надійно закріплена. Потрібно перевірити нормальну роботу всіх ключів. Марка дверей і їх матеріал (метал або дерево) повинні відповідати заявленим в договорі. Дверні відкоси повинні бути зроблені із застосуванням металевого кутника, якщо обробка стін вказана в договорі пайової участі. На стіні дверної коробки і відкосів не повинно бути щілин. Також необхідно перевірити роботу електричного дзвінка. Нагадаємо, що звертаючи увагу на ці прості нюанси ви зможете істотно знизити вартість ремонту квартири в новобудові.

  Пластикові вікна

  Пластиковим вікнам слід приділити особливу увагу, коли відбувається приймання квартири від забудовника. Адже це саме ті конструкції, які найчастіше бувають з різними дефектами. Вікно повинне бути надійно закріплене у віконному отворі. Скло пакети повинні бути без тріщин і відколів. Ущільнювач вікна з цільного шматка, що не скручений і вставлений в спеціальний паз. Гумовий ущільнювач також повинен щільно прилягати до пластикового вікна. Щільність прилягання можна перевірити аркушем паперу. В місце примикання стулки вікна до віконної рами ставимо аркуш паперу і закриваємо вікно. Потім намагаємося вийняти лист. Якщо аркуш паперу не виходить дістати, значить ущільнювач виконує свою функцію досить добре. Зверніть увагу на наступні моменти роблячи прийом новобудови.

  1. Кути підвіконь примикають до вікна повинні бути надійно закріплені. У іншому випадку, якщо ви встанете на них при митті стекол, вони безповоротньо просядуть, і між підвіконням і вікном з’явиться щілина. З підвіконня повинна бути знята захисна плівка для виявлення можливих дефектів (подряпин, потертостей та іншого). Допустимий нахил підвіконня на 1-2 градуси до підлоги, для того щоб можлива вода, наприклад після поливу кімнатних квіток стікала на підлогу, а не збиралася в місці з’єднання підвіконня і вікна.
  2. На виступаючих частинах підвіконня, в місці примикання стіни, повинні бути декоративні заглушки, які закривають зріз підвіконня і надають конструкції завершеного вигляду. Інакше подальший ремонт нової квартири складно буде назвати завершеним.
  3. Скло пакет повинен надійно сидіти в пластиковій рамі, кількість камер повинні відповідати вказаним в договорі.
  4. Пластикові штапики повинні щільно прилягати до склопакету і рами. Гумки штапика повинні бути рівномірно (без будь-яких скручувань) укладені по периметру скла.
  5. Фурнітура (пластикові ручки) і їх декоративні заглушки повинні бути цілими і надійно закріплені. Ручки вікон і дверей повинні відкриватися плавно, без заїдання,
   скрипів і хрускоту пластику. Це буде говорити про цілісність фурнітури і їх правильному регулюванні.
  6. Зварні шви пластикового профілю повинні бути рівними і акуратними.
  7. Вікна повинні бути чистими, без слідів цементу, штукатурки та інших забруднень. Монтажна плівка повинна бути знята для зручності виявлення можливих недоліків.
  8. Стулки вікон і дверей повинні закриватися і відкриватися без торкання пластикової рами. Кількість стулок має відповідати заявленим в договорі.
  9. При відкриванні стулки на будь-який кут щодо рами, будь то 20, 40, або 80 градусів, стулка вікна повинна залишатися в тому положенні, в якому її залишили. Це буде свідчити про вертикальність розташування конструкції у віконному отворі.
  10. Декоративна (пластикова) накладка петлі (навісу) вікна повинна бути в наявності, і не повинна упиратися в відкоси при повному відкритті вікна.

  Інформація додається ….