• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Голосієво

  Скільки коштує ремонт квартир в Голосієво в 2023 році? Вартість ремонту квартири в новобудові за 1 м2 складає від 3000 тисяч гривень без врахування ціни матеріалів. Ціна метра квадратного при ремонті квартири вторинного ринку – від 3500 гривень за 1 м2.

  Ремонт квартир Голосієво

  Ремонт квартир Голосієво

  Як рахувати квадратні метри при ремонті? Є два варіанти прорахунку вартості ремонту квартири. В попередньому абзаці для простоти визначення загальної ціни ремонту ми вказали вартість за 1 м2 по підлозі. Тобто, якщо площа вашої квартири в новобудові – 50 м2, то приблизна ціна ремонту розраховується наступним чином: 50 м2 множимо на 3 тисячі гривень. Всього вартість ремонту в новобудові виходить 150 тисяч гривень без врахування вартості матеріалів.

  Другий варіант прорахунку ціни ремонту приміщення можна зробити, підраховуючи вартість кожного квадратного чи погонного метру по окремому виду робіт.

  Ремонт квартир Теремки

  Ремонт квартир Теремки

  Ні для кого не секрет, що Голосіївський район Києва – один із самих зелених районів столиці. Багато хто із забудовників віддають перевагу зведенню жилих комплексів саме в цьому районі, оскільки попит на нове житло завжди достатньо високий.

  Ремонт квартир в Голосіївському районі в 2022 році ми проводили в ЖК «Республіка» по вулиці Теремківська 4а, ЖК «Метрополіс» по вулиці Заболотного 1б, і ЖК «4 сезони» за адресою: Михайла Максимовича 3г. Всі наші замовники залишись дуже задоволені нашими послугами. Частина із них залишили відгуки в Гугл Бізнес.

  Ремонт квартир Деміївка

  Ремонт квартир Деміївка

  Із загальної кількості замовлень по Києву 15% складають саме замовлення в Голосіївському районі столиці.

  Ремонт квартир в Голосієво ви можете замовити в 2023 році. Порівняно із минулим роком вартість ремонту квартири збільшилась лише на 10%.

  Ремонт квартир Голосіїво