• Замовити дзвінок

 • Ремонт офісу

  Зробити ремонт офісу в Києві на сьогоднішній день простіше простого. Велика кількість оздоблювальних матеріалів в будівельних гіпермаркетах дозволяє зробити будь-який ремонт.

  Ремонт офісу в Києві ми виконуємо в стислі терміни, бо розуміємо що вам необхідно працювати в даному приміщенні. Якість виконуваних робіт при цьому стоїть на першому місці.

  Ціни на ремонт офісу в Києві

  ремонт офісу київ

  Ремонт офісу в Києві

  Ми – фахівці з багаторічним досвідом, творчо підходимо до виконання своєї улюбленої роботи, застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наприклад, вам необхідний ремонт офісу в Києві і ви подзвонили нам. По телефону ви в двох словах змалювали ситуацію, і ми домовляємося про зустріч в зручний для вас день і час. При першому телефонному дзвінку вам досить буде вказати який саме ремонт офісу в Києві необхідно зробити. Може це буде косметичний ремонт офісу де буде достатньо пофарбувати стелі і стіни або поклеїти шпалери. Можливо вам необхідний комплексний ремонт офісів Київ з глобальною зміною внутрішніх стін для більш раціонального розміщення ваших співробітників або прийому відвідувачів. Всі ці завдання ми вирішуємо творчо і креативно, попередньо вислухавши всі ваші побажання і погляди.

  ремонт офісу в києві

  Ремонт офісу в Києві

  Виконуючи ремонт офісу в Києві люди все частіше замовляють підвісну стелю «Армстронг» («Armstrong»), як альтернативу штукатурці, гіпсокартону або натяжній стелі. Даний вид стелі поєднується практично з будь-яким дизайном. Отримав своє поширення не тільки в нашій країні, але і по всьому світу, завдяки легкості монтажу, універсальності, шумоізоляції, теплоізоляції і ряду інших переваг, якими він володіє.

  ремонт офісу київ

  Ремонт офісу Київ

  При ремонті офісних приміщень різних конфігурацій дуже вигідно використовувати систему стелі «Armstrong». Адже опустити цю стелю можна практично на будь-яку відстань. Під ним можна заховати системи комунікацій і вентиляції, а також мати швидкий доступ до них в будь-який момент часу. Ще одна з переваг це будь-яке розташування світильників по стелі. До того ж це розташування можна змінювати і з часом, розмістивши світильник замість стандартної мінераловолокнистої касети. Це дуже зручно при можливих змінах в зонуванні, при ремонт офісу в Києві.

  ремонт офісу в Києві

  Ремонт офісу в Києві

  Виконуючи косметичний ремонт в офісі, ми ретельно заклеюємо малярною стрічкою віконні профілі, дверні наличники (якщо вони не вимагають демонтажу), розетки, вимикачі та інші предмети інтер’єру, які можуть бути забруднені шпаклівкою, водоемульсійною фарбою або шпалерним клеєм. Якщо в приміщенні є меблі, ми виносимо їх на середину кімнати і щільно закриваємо монтажною плівкою. Ремонт приміщень не завжди вимагає зняття старої підлоги, тому останній, ми дбайливо застилаємо особливо міцною плівкою і фіксуємо її все тією ж малярною стрічкою.

  ремонт офісу київ

  Ремонт офісу Київ

  Офіс – місце, де заробляють гроші. Ми з величезним розумінням ставимося до цього факту виконуючи терміновий ремонт офісу в Києві на прохання замовника. У той же час дотримання технологічного процесу для нас завдання номер один. Тому обумовлюючи терміни з клієнтом, ми чесно говоримо про їхню реальність. Адже доводиться іноді робити ремонт орендованого офісу, і ми входимо в положення замовника.

  ремонт офісу в Києві

  Ремонт офісу в Києві

  При плануванні ремонту офісу в Києві вам необхідно визначиться з кількістю співробітників, яке будуть працювати в ньому. Від цього буде залежати і кількість розеток в приміщенні, освітлення, і інші фактори.
  Фарбування стін в офісі – це відповідальний момент. Один з наших постійних клієнтів захотів освіжити стіни, подзвонив нам в п’ятницю і сказав що йому потрібна фарбування офісу за вихідні. Площа приміщення була більш 150 метрів квадратних. У понеділок все було готово. Ми цінуємо кожного замовника, і при необхідності працюємо у вихідні та свята.

  ремонт офісу вартість

  Вартість ремонт офісу – від 1500 грн/м2 за косметичний ремонт

  Опорядження офісів проводиться в середньому раз в 2-4 роки. Це характеризується, наприклад, екологічною ситуацією в Києві. Пил жвавого міста осідає на стінах і стелях і вимагає неминучого ремонту, щоб не втратити свою привабливість. Особливо це важливо, коли до вас приходить велика кількість клієнтів. Також при зміні власників або орендодавців приміщень задумується невелика зміна робочого місця. У таких випадках, як правило, виробляють недорогий косметичний ремонт офісів.

  ремонт офісів ціна

  Ціна ремонту офісів від 3000 грн/м2 по підлозі за ремонт під ключ

  Всім нам відомо, що робота – це другий дім. Порадуйте своїх підлеглих і відвідувачів, для цього вам потрібно зателефонувати і замовити ремонт офісу. Ми вкладемо в свою улюблену справу максимум зусиль для того, щоб ви були задоволені. Щоб наша праця радувала ваші очі ще довгі роки. Це один з наших головних принципів, коли ми робимо ремонт офісу в Києві і Київській області.

  ремонт офісу під ключ ціна

  Ціна ремонту офісу під ключ від 3000 грн/м2 без матеріалів

  Вартість ремонту офісу за квадратний метр у нас середня по Києву. Ми не наживаємося на своїх клієнтах встановлюючи космічні розцінки. У той же час і за копійки не працюємо. Ми поважаємо свою працю.
  Опорядження і ремонт офісів – це тонкий процес, з яким нерозривно пов’язані поняття практичності і раціональності. Колір, в який ви хочете пофарбувати стіни і стелі, має велике значення. Є ряд кольорів, використовуючи які, ваші співробітники знайдуть лінь і апатію. І навпаки, вдало підібравши відтінки можна мотивувати персонал, таким чином підштовхнути їх до творчих звершень. Серйозно задумайтеся про це перш ніж робити євроремонт офісів, шановні замовники. І ваш бізнес буде розвиватися семимильними кроками.

  стоимость косметического ремонта офиса фото

  Виконуючи ремонт офісів в Києві з 2006 року, ми знайшли безцінний досвід в дизайні та інженерних рішеннях. Наші замовниками помітили, що в правильно організованому робочому просторі, навіть клієнти починають вести себе більш лояльно. На мій погляд це якраз те, що необхідно для будь-якого бізнесмена. І ми дуже раді допомагати вам в цьому.

  ремонт офиса расценки фото

  Також пропонуємо вашій увазі невеликий ремонт офісу. Якщо у вашій штаб-квартирі буває досить багато відвідувачів, то, як показує практика, частіше потрібно переклеювати шпалери, перефарбовувати стіни і виконувати інші роботи. Адже кошторис на ремонт офісу в даному випадку виходить не такий вже і великий, терміни виконання мінімальні, зате ваша контора позитивно зміниться за день два роботи.

  сколько стоит ремонт офиса фото
  Офіс – це обличчя вашого бізнесу. Замовте комплексний ремонт офісів у нас і ви отримаєте ряд переваг:

  Пропонуємо наступні види робіт:

  Ремонт починається після вашого дзвінка.

  Контролюйте «свіжість» внутрішньої обробки, адже ми виконуємо ремонт офісів недорого