• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Нивки, Сирець

  Перед тим, як написати вартість ремонту квартири, варто відмітити основні ЖК Шевченківського району Києва, в яких ми робили ремонт в 2022 році. Ремонт квартир провели в ЖК «Сирецькі Сади» по вулиці Івана Виговського 10д і в ЖК «Нивки Парк» на проспекті Перемоги 65а.

  Ремонт квартир Нивки

  Ремонт квартир Нивки

  Ми також продовжуємо здійснювати ремонт квартир в 2023 році. Ціна ремонту в новобудові – від 3000 тисяч гривень за 1 м2 по підлозі. Скільки коштують матеріали для ремонту квартири в новому будинку? Вартість чорнових матеріалів складає від 1500-2000 гривень за 1 м2 по площі квартири. Ціна чистових матеріалів – від 2000 гривень за метр квадратний, якщо мова йде про стандартний ремонт в новобудові. Всього ціна ремонту в новобудові – від 6500 гривень 1 м2 із матеріалами.

  Ремонт квартир Лук'янівка

  Ремонт квартир Лук’янівка

  Нас часто запитують по телефону, чи робимо ми ремонт квартир в хрущовках та чешках чи лише в новобудовах? Друзі, також ми робимо ремонт квартир і на вторинному ринку нерухомості. Скільки коштує ремонт квартири на вторинному ринку? Вартість ремонту квартири складає від 3500 гривень за 1 м2 по площі квартири. Ціна ремонту вторинного житла дорожче на 500-1000 гривень, якщо порівнювати із вартістю ремонту в новобудові. Обумовлено це тим, що в новобудовах, як правило, не потрібно проводити демонтажні роботи. Виходить, ціна ремонту квартири на вторинному ринку – від 7000 гривень 1м2 із врахуванням матеріалів.

  Ремонт квартир Нивки

  Ремонт квартир Нивки

  Де ми ремонтували квартири в Шевченківському районі?

  Ремонт квартир Шулявка

  Ремонт квартир Шулявка

  Декілька цікавих фактів про Шевченківський район Києва

  Ремонт квартир Лук'янівка