• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Святошино

  Святошинський район Києва відноситься до тих районів столиці, де активний відпочинок та пікнік можна легко втілити в життя. На його території знаходиться 6 парків загальною площею майже 60 га із безліччю віковічних дерев. Майже 40% промисловості – це машинобудування. Колись дачне селище Святошино на сьогоднішній день розрослося та має площу близько 110 км2. На території Святошинського району знаходиться багато спальних масивів. Житлові багатоповерхівки минулого століття разом із приватними будинками і новобудовами на фоні вічнозелених сосен – це типова картина для західної частини Києва. Послуги ремонту квартир та офісів – види будівельних робіт, які ми надаємо на Святошино та в інших районах столиці.

  Ремонт квартир Київ, послуги ремонту

  Ремонт квартир Київ

  Які послуги ремонту в Києві та області ми надаємо?

  • Поточний ремонт
  • Простий косметичний ремонт
  • Косметичний ремонт із заміною оздоблювальних матеріалів
  • Капітальний ремонт
  • Простий капітальний ремонт
  • Складний капітальний ремонт
  • Реконструкція
  • Оздоблення приміщень

  Ремонт квартир Борщагівка, послуги ремонту

  Ремонт квартир Борщагівка

  Які послуги входять в поточний чи косметичний ремонт квартир?

  Як правило, це незначні послуги по ремонту квартир, які не пов’язані із конструктивною зміною образу житла: поклейка шпалер, фарбування, заміна лиштви і плінтусів, а також поверхневий ремонт підлогового покриття.

  Ремонт квартир Академмістечко

  Ремонт квартир Академмістечко

  Які послуги входять в ремонт під ключ або капітальний ремонт?

  Капітальний ремонт передбачає більш глобальні зміни в квартирі. До робіт, що відносяться до косметичного ремонту, додаються послуги ремонту квартир під ключ: заміна сантехнічних та інженерних комунікацій, перепланування приміщення, маячна штукатурка і інші роботи, які змінюють існуючий дизайн та функціонал приміщення.

  Ремонт квартир Біличі

  Ремонт квартир Біличі

  Скільки коштують послуги ремонту?

  Вартість послуг ремонту квартир починається від 1500 гривень за 1 квадратний метр по площі об’єкту, якщо мова йде про поточний ремонт. Скільки коштують послуги ремонту квартири в капітальному виконанні? Ціна на послуги ремонту квартир під ключ  - від 3 тисяч гривень за 1 м2 в новобудові і від 3500 гривень за 1 м2 у вторинці.

  Ремонт квартир Новобіличі

  Ремонт квартир Новобіличі

  Яка ціна матеріалів?

  Вартість оздоблювальних матеріалів не входить у вищеперераховані розцінки. Нагадаємо, що це ціни тільки за послуги ремонтних робіт. Щоб прицінитися приблизно по матеріалах потрібно вартість за роботу помножити на два. В такому випадку ви зможете дізнатись скільки коштує стандартний ремонт за один квадратний метр по підлозі.