• Замовити дзвінок

 • Ремонт під ключ

  ремонт квартир під ключ київ

  Ремонт квартир під ключ в Києві

  Вам потрібен безкоштовний замір?

  Телефонуйте та замовляйте прямо зараз!

  Ремонт під ключ ціна 2023 – від 3000 грн за квадратний метр по підлозі. Дивіться детальний прайс на ремонт квартир Київ 2023.

  Вітаємо вас, шановний житель столиці. Ремонт квартири в Києві справа особлива. Тільки професійний ремонт зможе радувати вас багато років. До вибору бригади по ремонту варту підходити відповідально, тому що від цього залежить ваш комфорт і затишок. Звертайтеся до нас та отримайте те, що вам потрібно. Ми маємо досвід в вирішенні найбільш нестандартних ситуацій. До того ж замовити ремонт квартири в Києві стало набагато простіше. Просто зателефонуйте та повідомте бажаний час для безкоштовного заміру, і ціни на ремонт квартир Київ вас приємно здивують.

  ремонт квартир в києві

  Ремонт квартир в Києві

  Поетапний ремонт квартири ремонт під ключ

  Якщо у вас не вистачає часу або коштів виконати комплексний ремонт квартири Київ, ми готові зробити поетапний ремонт. Наприклад, ви зібрали гроші на ремонт однієї спальні, або ж у вас з'явився час - ми починаємо ремонт з однієї кімнати. Виконуємо роботу і обговорюємо приблизні терміни обробки наступної кімнати, дитячої або коридору. Покроковий ремонт квартири в Києві буде дуже зручним тим людям, які живуть в квартирі, що знаходиться в ремонті. Необхідно винести всі меблі з кімнати, в якій буде відбуватися ремонт. Інші речі, які знаходяться в квартирі бажано добре упакувати. Ціни на ремонт квартир в Києві від 3000 гривень за метр квадратний.

  ремонт під ключ київ

  Ремонт під ключ Київ

  Поетапно ми готові запропонувати вам зробити ремонт як комплексний, так і косметичний. Можливо ви просто вирішили освіжити стелі і переклеїти шпалери у всіх приміщеннях, а спати десь треба, тоді наші пропозиції для вас дуже актуальні. Перевагою такого ремонту квартири Київ є ще й той факт, що гроші вкладаються в ремонт поступово, особливо якщо зібрати всю суму на ремонт проблематично. Поетапний ремонт доволі поширений. В умовах сьогодення люди все частіше звертатися до нас з проханням виконати таку послугу. Звичайно ж ми йдемо назустріч нашим замовникам і робимо якісний ремонт квартири в Києві в стислі терміни, дотримуючись усіх вимог технології оздоблювальних робіт.

  ремонт квартир під ключ в Києві

  Ремонт квартир під ключ в Києві

  Поетапний ремонт квартири в новобудові також доводиться часто виконувати. Людина роками збирає гроші на нову квартиру, живе в орендованих, і ось як тільки отримує ключі, їй тут же хочеться швидше переїхати, щоб перестати платити шалені гроші за оренду житла. Ось тут послуга часткового ремонту виходить, як раз в нагоді. Телефонуйте і замовляйте професійний ремонт квартир Київ недорого у нас, і ви будете задоволені. Ми любимо свою роботу. Безкоштовний виклик майстра для оцінки вартості послуг і матеріалів гарантований. До того ж вартість ремонту квартир в Києві у нас нижча середньої, при цьому якість - висока.

  ремонт квартир київ під ключ

  Ремонт квартир київ під ключ

  Вулиці та райони, де ми робили ремонт квартир ремонт під ключ в Києві у 2022 році

  • бульвар Дружби Народів, бульвар Марії Приймаченко, вулиця Круглоуніверситетська, Печерський район.
  • вулиця Хрещатик, вулиця Ігоря Турчина (Блюхера), вулиця Хрещатик, вулиця Велика Житомирська (вулиця Велика Житомирська), Шевченківський район.
  • проспект Валерія Лобановського (Червонозоряний проспект), вулиця Вадима Гетьмана, вулиця Волгоградська, Солом'янський район.
  • проспект Героїв Сталінграда (Оболонь), вулиця Петра Панча, Оболонський район.
  • вулиця Новопирогівська, вулиця Михайла Ломоносова, вулиця Сєченова, вулиця Голосіївська, Голосіївський район.
  • проспект Василя Порика, вулиця Вишгородська, вулиця Кирилівська (вулиця Фрунзе), вулиця Притисько-Микільська, вулиця Галицька, вулиця Набережно-Лугова, Подільський район.
  • бульвар Академіка Вернадського (Академмістечко), вулиця Тулузи, Святошинський район
  • вулиця Єлизавети Чавдар, вулиця Ревуцького, Дарницький район.
  • вулиця Регенераторна, вулиця Сулеймана Стальського, вулиця Райдужна, Дніпровський район.
  • вулиця Миколи Закревського (ремонт квартир троєщина), Деснянський район.