• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир Дарниця

  Штукатурка по маяках можемо виконати як окрему послугу. Вартість робіт від 140 грн/м2. Також ви можете замовити ремонт квартир в новобудові під ключ.

  Оштукатурювання стін по маяках – це вірний і надійний спосіб вирівняти поверхні до ідеального стану. При установці маяків витримується вертикальна площина стіни за рахунок установки останнього за рівнем.

  Перед штукатурними роботами зі стін видаляються опуклості і нерівності для зменшення шару вирівнювального матеріалу. Потім поверхня обробляється грунтовкою глибокого проникнення, до складу якої входить спеціальні добавки для запобігання появи грибка і цвілі. Наступний етап, облаштування маяків, є одним з найбільш відповідальних, до виконання якого варто підійти дуже педантично перед тим як виконати вирівнювання стін по маяках.

  Штукатурка по маяках

  Виконуючи даний вид опорядження, ми встановлюємо металевий профіль у всьому приміщенні. Потім, коли гіпсова суміш висохла ми приступаємо до нанесення штукатурного шару. При монтажі маяків використовуємо таку розстановку, щоб відстань між ними була на 10 сантиметрів менше довжини правила. Розчин починаємо наносити знизу вгору, що сприяє досить хорошій усадці опоряджувального матеріалу. Якщо ремонт відбувається в новобудові, або товщина шару перевищує 10-15 міліметрів, рекомендуємо укладання штукатурної сітки, щоб уникнути можливого розтріскування покриття. Сітку бажано купувати підвищеної щільності, наближеною до фасадної. Але, використовувати склосітку необхідно саме для внутрішніх робіт, яка відповідає нормам для використання всередині житлового приміщення.

  Штукатурка по маяках рекомендується при підготовці стін і стель як для фарбування, так і для обклеювання шпалерами різних видів.

  При виконанні робіт з вирівнювання поверхонь використовуємо якісні матеріали, які перевірені нами більш ніж десятирічним досвідом роботи ремонту квартир, офісів та інших приміщень.

  Всі роботи виконуємо якісно, надійно і професійно.