• Замовити дзвінок

 • Ремонт квартир в Броварах

  (ремонт в новобудові , хрущовці, приватному будинку)

  Замовте замір сьогодні

  і отримаєте безкоштовний кошторис на ремонт Вашої квартири

  (Ремонт квартир Бровары цены за м2 по полу – от 2500 гривен).

  ремонт квартир бровари

  ремонт квартир бровари

   Доброго часу доби! Ось уже понад 15 років ми виконуємо ремонт в новобудові під ключ в Броварах і в Києві. Також робимо частковий і капітальний ремонт квартир на вторинному ринку нерухомості. За даний проміжок часу ми накопичили величезний досвід в ремонтно-опоряджувальних роботах. Ми з радістю поділимося своїми знаннями при облаштуванні вашого житла і зробимо його затишним, функціональним і комфортним.

  ремонт квартир в новобудові

  ремонт бровари квартир в новобудові

  Коли ми втілимо в реальність всі ваші побажання, ваше життя стане по-справжньому комфортним. Ви будете поспішати додому щоб насолодитися затишком і гармонією вашої нової квартири знову і знову. Ремонт в новобудові Бровари – це наша улюблена робота. Адже в новому будинку завжди цікавіше робити ремонт. Нам доставляє радість бачити, як змінюється ваше житло.

  ремонт квартир

  ремонт квартир в броварах

  Як ми робимо Ремонт квартир в Броварах

  (Ремонт від А до Я Бровари – стислий опис)

  Все починається з перегородок. Якщо планування в новобудові вільне, тобто перегородок немає, тоді ми обговорюємо з вами де і з якого матеріалу буде зведена стіна. Якщо є перестінки і розташування дверних прорізів вас влаштовує, тоді лише залишається вирівняти їх. Ремонт в новобудові під ключ Бровари передбачає абсолютно всі роботи. Від чорнових до чистових. Перед опорядженням стін і стяжкою підлоги ми прокладаємо електричні дроти та сантехнічні труби.

  ремонт квартир під ключ

  ремонт квартир під ключ бровари

  Потім разом з вирівнюванням стін і стель можна виконувати плиткові роботи в санвузлі і на кухні. Якщо стеля буде натяжна, тоді бетонні перекриття краще заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення і пофарбувати в один шар. Це допоможе уникнути осипання піску і дрібних камінців в той момент, коли сусіди зверху будуть робити ремонт в новобудові Бровари.

  ремонт квартир

  ремонт квартир бровари

  Після вищезазначених робіт клеїмо шпалери, укладаємо підлогу і встановлюємо сантехніку (ванна/душова кабіна, умивальник і т.д). Також виконуємо установку вимикачів і розеток. Ось дуже короткий опис виконуваних робіт. Ми робили ремонт в новобудовах Броварів в ЖК Атлант, Лісовий квартал, Шоколад і інших

  Ремонт квартир Бровари ціни в новобудові за 1 кв. метр – 2500 гривень по підлозі.

  ремонт квартир

  ремонт квартир