• Замовити дзвінок

 • Що робити з виступами і западинами стін, перед тим як зробити ремонт квартири в новобудові?

  ремонт квартири в новобудові

  ремонт квартири в новобудові

  Іноді, ремонт квартири в новобудові буває з неприємними сюрпризами для власників нових квартир. Одним з таких можуть бути западини і виступи в стінах в 4-8 см. Дані конструктивні особливості забудовник повинен усувати за свій рахунок. Але в більшості випадків покупці не звертають особливої уваги на це, аргументуючи для себе такі виступи корисною площею.

  Професійний ремонт квартири в новобудові передбачає заповнення таких западин правильним способом.

  Особливо така конфігурація стіни може принести великі проблеми на кухні, в районі робочої зони. Або в коридорі і кімнаті в місці установки шафи. На кухні це виглядає особливо сумно, якщо залишити даний виступ, потім замовити кухонні меблі зі зміщенням. Непрактичність меблів в даному місці людина відчує на практиці. До того ж необхідно буде розривати кахель на підлозі і натяжну стелю на стелі. Що також не зовсім гарно.

  Чим заповнити дані виступи, коли виконується ремонт квартири в новобудові

  Слід уникати дуже великих шарів штукатурного шару. Саме тому штукатурний метод ми відкидаємо відразу. Так як дуже великий шар штукатурки з часом просто відвалиться або трісне.

  Монтаж гіпсокартону не завжди можливий, тому що виступи бувають всього 3 сантиметри. В такому випадку гіпсокартон буде виступати щодо основної стіни. Навіть якщо технічно можна змонтувати гіпсокартон, тоді необхідно встановити під ним заставні для майбутніх меблів. Що вже ускладнює сам процес і фінансову доцільність.

  Рішення є – піноблок

  Ідеальним рішенням для вирішення цієї проблеми є піноблок. При необхідності його завжди можна розрізати, зробивши таким чином саме ту товщину матеріалу, яка нам потрібна для закладання даного поглиблення стіни в новобудові. Також піноблоки необхідно додатково зафіксувати дюбелями до основної стіни.

  Таким чином, виходить міцна і надійна стіна, на яку можна змонтувати будь-які меблі.

  Замовляйте якісний ремонт квартири в новобудові в Києві і передмісті, і наш досвід роботи дозволить Вам зробити практичний ремонт.